Poznań. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Zaciągnął ręczny. Dziecko w szpitalu - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Czwartek, 19 września 2019
Wybierz miasto na mapie
Zaciągnął ręczny. Dziecko w szpitalu
Data dodania: 2017-03-20 14:06:43
Zaciągnął ręczny. Dziecko w szpitalu
Źródło zdjęcia: policja.pl
W takcie jazdy pasażer zaciągnął hamulec ręczny kierowcy. W wyniku zderzenia, do którego doszło dziecko trafiło do szpitala.

15 marca około godziny 11:40 w miejscowości Duszniki doszło do zdarzenia drogowego na ulicy Bukowskiej. Na miejsce zdarzenia został wysłany patrol policji i pogotowie ratunkowe. Przyczyną wypadku drogowego było bezmyślne zaciągnięcie hamulca ręcznego przez jednego z pasażerów auta.
.

Podczas nagłego hamowania 39-letnia kierująca samochodem zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo. Kierująca pojazdem była trzeźwa, lecz jej pasażer był pod wpływem alkoholu. Samochodem podróżowała kobieta, mężczyzna i dziecko, które było przewożone bez fotelika. Mężczyzna i kobieta zostali przewiezieni do pobliskiego szpitala, a dziecko zostało przetransportowane przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Mężczyzna usłyszał zarzuty narażenia człowieka na bezpośrednie niebiespieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Za spowodowany wypadek mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

policja.pl / J.K.
Tagi: nagłe hamowanie, wypadek, Duszniki
Najczęściej czytane
go to top